dostawa
           

Zapytanie ofertowe

Szanowni Państwo, poniższy formularz zapytań chwilowo nie działa. Uprzejmie prosimy o przesyłanie zapytań bezpośrednio na adres: kontakt@eurobrokers.pl

Prosimy o wpisanie w formularzu, jaki samochód Państwa interesuje - najpóźniej w kolejnym dniu roboczym prześlemy ofertę.

Tel. komórkowy
E-mail:
Czy możemy zadzwonić po przesłaniu oferty?

tak, w godzinach:
nie
Jaki samochód chce Pani/ Pan kupić?: zamówienie do produkcji
samochód stockowy (dostepny od ręki)
obojętne
Forma finansowania: kredyt samochodowy
leasing
wynajem długoterminowy

Informujemy, że administratorem Państwa danych osobowych jest Eurobrokers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością z siedzibą w Katowicach (40-600), przy ul. Kościuszki 223B/1, wpisana do rejestru przedsiębiorców prowadzonego przez Sąd Rejonowy Katowice-Wschód w Katowicach, Wydział VIII Gospodarczy Krajowego Rejestru Sądowego, pod numerem KRS 284578. Państwa dane osobowe będą przetwarzane w celu podjęcia kontaktu, przygotowania i przedstawienia oferty.
Państwa dane będą przechowywane przez okres 3 miesięcy.
Podanie danych jest dobrowolne. Przysługuje Państwu prawo żądania od administratora dostępu do danych, ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, jak również prawo do wniesienia sprzeciwu wobec przetwarzania oraz prawo do przenoszenia danych.
Mają również Państwo prawo do wniesienia skargi do organu nadzorczego.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu podjęcia kontaktu, przygotowania i przedstawienia oferty przez Eurobrokers Spółka z ograniczoną odpowiedzialnością
Wyrażam zgodę na otrzymywanie informacji handlowych drogą elektroniczną (tj. e-mail, sms) od Eurobrokers Sp. z o.o., z siedzibą w Katowicach przy ul. Kościuszki 223B lok.1, zgodnie z ustawą z dnia 18 lipca 2002 r. o świadczeniu usług drogą elektroniczną (Dz. U. z 2002 r., Nr 144, poz. 1204 z późn. zm.)