dostawa
           

Samochody używane z aukcji LEASEPLAN w ofercie Eurobrokers 


LeasePlan Corporation n.v. to jedna z największych europejskich firm leasingowych.  Firma powstała 45 lat temu, zatrudnia ponad 6.000 pracowników na całym świecie. Firma ma oddziały 30 krajach i w większości tych krajów znajduje się w pierwszej trójce najwazniejszych przedsiębiorstw leasingowych i przedsiębiorstw wynajmu długoterminowego  samochodów. LeasePlan jest w 50% własnością Volkswagen Bank GmbH i w 50% Fleet Investments b.v.
(źródło: http://www.leaseplan.com)

Samochody używane oferowane na aukcjach LeasPlan pochodzą z Niemiec, Belgii, Holandii i Luksemburga. Eurobrokers otrzymuje codziennie listy samochodów znajdujących się aktualnie w ofercie LeasePlan.

Samochody, które znajdują się ofercie LeasePlan to najczęście samochody marki VW, w tym Passaty, Golfy i Tourany. To również samochody marki BMW, w tym głównie BMW Seria 1 i BMW Seria 5. Jeżeli chodzi o samochody marki Audi, które są ofertowane przez LeasePlan to głównie Audi A4 Sedan i Avant i Audi A6. Na aukcjach samochodów z Niemiec z reguły dominują VW. Wszystkie samochody są weryfikowane przez międzynarodową firmę SGS.

opłaty i czas trwania aukcji

LeasePlan od każdej sprzedaży pobiera zryczałtowaną opłatę administracyjną w wysokości 250€. Samochody są odbierane z kraju, który organizuje aukcje (np. z Niemiec albo z Luksemburga)

Każda aukcja LeasePlan trwa od 2-4 dni i z reguły kończy się o godzinie 10.00 rano.