dostawa
           

Samochody używane z aukcji ARVAL w ofercie Eurobrokers 


ARVAL to jedna z wiodących europejskich firm leasingowych. ARVAL jest w 100% własnością BNP Paribas Group.
(źródło: http://www.arval.fr)

Samochody używane z aukcji ARVAL pochodzą głównie z Francji, Belgii, Włoch, Hiszpanii i Niemiec. Eurobrokers otrzymuje co kilka dni listy samochodów wystawionych na aukcje przez ARVAL.

Samochody, które ARVAL ma w ofercie to głównie samochody marki VW
(VW Passaty, VW Golfy i  VW Tourany). Oferta ARVAL to również samochody marki BMW, w tym głównie BMW Seria 1, BMW Seria 5. i BMW Seria 3 i samochody marki Audi (w tym również samochody Audi Q5 i Audi Q7). Na listach aukcyjnych znajdują się również samochody marki Opel (Corsa, Astra). W przypadku aukcji francuskich niemało jest samochodów producentów francuskich (tj. samochodów marki Peugeot, Renault i Citroen).

Niektóre spośród aukcji organizowanych przez ARVAL są poświęcone wyłącznie samochodom ciężarowym (takim np. jak Renault Kangoo, Fiat Ducato itp).

opłaty i czas trwania aukcji

Opłaty pobierane przez ARVAL różnią sie w zależności od tego z jakiego kraju samochód pochodzi. W przypadku samochodów pochodzących z Francji ARVAL pobiera opłatę administracyjną w wysokości 99€.

W przypadku samochodów pochodzących z innych krajów wysokość opłaty administracyjnej jest zróznicowana dla poszczególnych krajów i jest uzależniona od typu samochodu.

Każda aukcja LeasePlan trwa od 2-6 dni i z reguły kończy się w godzinach popołudniowych.