dostawa
           

Odbiór samochodu z polskiego salonu

W przypadku samochodu z polskiego salonu odbiór odbywa się bezpośrednio w salonie, w którym zostało złożone zamówienie. Istnieje również możliwość dostarczenia samochodu bezpośrednio do miejsca zamieszkania Klienta (za dodatkową opłatą).

Odbiór samochodu z salonu na terenie UE

Podobnie jak w przypadku samochodów z salonu polskiego również istnieje możliwość bezpośredniego odbioru samochodu za granicą. W cenie samochodu jest jednak transport samochodu do Polski (do Katowic, do siedziby Eurobrokers) lub do jednego z centrów odbioru (salony samochodowe), które znajdują się w Warszawie i Trójmieście.

Każdy transport realizowany przez Eurobrokers jest realizowany przez licencjonowanego przewoźnika - przez firmę, która posiada specjalne samochody przystosowane do transportu samochodów. W praktyce po nasze samochody jeżdzą autotransportery przystosowane do przewożenia 7-8 samochodów. Nasze transporty realizują te same firmy, które wykonują transporty dla polskich dealerów samochodowych (zobacz zdjęcia jak nasze samochody są transportowane)

Każdy przewoźnik musi mieć obowiązkowe ubezpieczenie odpowiedzialności cywilnej. Dodatkowo, aby zapewnić pełną ochronę ubezpieczeniową Eurobrokers obejmuje samochody w transporcie polisą cargo TUiR WARTA w zakresie pełnym. Ubezpieczenie to obejmuje wszystkie zdarzenia (zasada all risk), jakie mogą wystąpić w trakcie transportu, z wyłączeniem  tych zdarzeń, które zostały wyraźnie wyłączone przez ubezpieczyciela w ogólnych warunkach.